Quiz jaką postacią z gumballa jesteś

Pobierz

3.Jaką postacią z "niesamowitego świata gumballa" jesteś?. 6602 Obserwuj autora.. Nowe Popularne Kategorie Quizy.. Jaki kolor najbardziej lubisz?. monamonikon2005 6 lat temu 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 3 Skomentuj 2 Super!. Fotografka pokazuje, jak wspaniałe są czarne zwierzęta, obalając stereotypy o ich złej reputacji!Masz świetny pomysł na quiz?. Sami widzicie: typowe, codzienne problemy, które .Główną postacią serialu jest Gumball, który zmaga się z trudnościami i problemami znanymi każdemu dwunastolatkowi: musi uciekać przed szalejącym T-Rexem, pada ofiarą robotycznego złodzieja tożsamości, przebiera się za cheerleaderkę, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń.Następnego dnia Darwin zaczyna podejrzewać że jest cały czas w cieniu Gumballa.. Darwin, a może Gumball?. Skomentuj.. Najnowsze Popularne / #sztuka #zwierzaki #SWIAT #jedzenie #diy #emocje Quizy.. Sobowtor220 ocenił(a) .. Moim zdaniem Zack jest najbardziej tajemniczą postacią w całym Gumballu ;) Odpowiedz.. Udostępnij.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. kropka .. Jestem tak samo leniwa, głupia jak gumball, mądra w szkole jak anais, i tak samo dobra dla zwierząt jak darwin, i tak samo groźna jak nicole XD.. Zoe1234 6 lat temu 30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 0 Skomentuj 0 Super!. Skorpion - Bambi - wbrew pozorom łatwo cię zranić, jednak porażki przekuwasz w sukces..

OdpowiedzJaką postacią z Gumballa jesteś?

Gdy trzeba, jesteś.Niesamowity świat Gumballa ( ang. The Amazing World of Gumball) - amerykańsko - brytyjski serial animowany stworzony przez Bena Bocqueleta.. zielony różowy niebieski biały czarny inny Co byś zjadł?. Zrób ten Quiz a zobaczysz jaka postacią jesteś z niesamowietego świata Gumballa.. Dodaj do ulubionych.. niebieski pomarańczowy czarny biały inny Jaką osobą jesteś?. sweet młodzieżowy prostyKtórą postacią z "Niesamowity świat Gumballa" jesteś?. Skąd Gumball taki jest po śmierci Zaka?. Dzień po premierze w Wielkiej Brytanii - 3 maja 2011 roku - serial zadebiutował na amerykańskim Cartoon Network.British-American animowana komedia serialu telewizyjnego The Amazing World of Gumball oferuje szeroką gamę podstawowych i pomocniczych znaków, z których wszyscy mieszkają w fikcyjnym amerykańskim mieście Elmore.. Którą postacią jesteś z "Niesamowitego świata Gumballa"?. Serial obraca się głównie wokół codziennego życia kota Gumballa Wattersona i jego rodziny — przybranego brata Darwina, siostry Anais oraz rodziców Nicole i Richarda.Jesteś gwałtownym Tybaltem, piękną Julią czy uczuciowym Romeem?. W przypadku pytań związanych z reklamą proszę zostawić tutaj wiadomośćWaga - Simba - jesteś pogody, odważny i sprawiedliwy!. Spotykać się z przyjaciółmi grać w gryJaką postacią z "Niesamowity Świat Gumballa" jesteś?.

| sameQuizy Jaką postacią z Gumballa jesteś?

LaLaLa_Kotki_2 2 lata temu.. Szukaj.. 4 lata temu.. Jaki jest twój ulubiony kolor?. Graj dzięki aplikacji dla dzieci Gry Cartoon Network we .Sprawdź, jaką postacią z Mane Six z My Little Pony jesteś!. #Quiz Kim jesteś z serialu ,,Niesamowity świat Gumballa"?. Jeśli podoba Ci się nasza gra, wyłącz blokowanie reklam na Akinator.com.. Skomentuj.Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sobowtor220 ocenił(a) .. NewJoker jaka według ciebie forma jest najlepsza .Rycerze Wattersonowie to typowa rodzina.. leniwą wybuchową optymistą mądrą luzak Jaki styl wolisz?. Tata jest zwyczajnym różowym królikiem, który całymi dniami siedzi w domu, podczas gdy jego żona Nicole pracuje w fabryce.. Wylosuj szkolny suchar na zakończenie roku szkolnego!. Serial kręci się głównie wokół codziennego życia kota Gumballa Wattersona i jego rodziny - przybranego brata .Jun 8, 2022Mam mało dowodów że przeżył.. Polub nas →Wie ktoś na jakiej stacji telewizyjnej mogę obejrzeć Hello Kitty 2022-04-04 15:40:29 Czy znacie tytuł starej bajki na kasecie VHS o dwóch misiach tacie i małym misiu które przybywają do krainy w której której często muszą przeciwstawić się krokodylom za dużo nie pamiętam ale oglądałem jak w dzieciństwie 2022-04-02 14:53:00Tego lata wszystkie Twoje ulubione postacie z serialu Niesamowity świat Gumballa, Między nami, misiami i Craig znad Potoku wspólnie poszukają sposobów, aby docenić naturę i ochronić naszą planetę!.

#Quiz Jaką postacią z Czasu Honoru jesteś?

counstamine 2 lata temu 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 5 Skomentuj 5 Super!. Gdzie teraz przebywa Twoja dusza?. Odpowiedz.. Przekonaj się!. Animowana komedia serial The Amazing World of Gumball oferuje szeroką gamę podstawowych i pomocniczych znaków, z których wszyscy mieszkają w fikcyjnym amerykańskim mieście Elmore.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Jaką postacią jesteś z "Niesamowitego Świata Gumballa" .16 zdjęć, które udowadniają, że każda minuta z dzieckiem to seria niespodzianek!. Jesteś bardziej LOL czy XD?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Quiz osobowości ''Niesamowity Świat Gumballa'' Szukaj.. Skomentuj.. Jaką postacią jesteś z gumballa?. Odpowiedz.. spokojny/cichy szalony przyjacielski hamski mądry Jaki jest twój ulubiony kolor?. Czy kiedykolwiek przytrafiły Ci się te niebezpieczne sytuacje latem?Kimś z rodziny Wattersonów?. 50 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Udostępnij.. Jaki jesteś?. Miły Przyjacielski Mądry Leniwy Wredny Co lubisz robić w wolnym czasie?. Ich dzieci też są dość zwyczajne: Gumball to niebieski kot z wielką głową, Anais zaś to królicza geniuszka, no i jest jeszcze Darwin - złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi.Główną postacią serialu jest Gumball, który zmaga się z trudnościami i problemami znanymi każdemu dwunastolatkowi: musi uciekać przed szalejącym T-Rexem, pada ofiarą robotycznego złodzieja tożsamości, przebiera się za cheerleaderkę, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń..

... Jaką postacią jesteś?

Może kimś ze szkoły?. słodycze fast foody normalny obiadZrób ten Quiz a zobaczysz jaka postacią jesteś z niesamowietego świata Gumballa.. Jesteś bardziej posłuszny czy zbuntowany?. Chciałbyś się dowiedzieć jaką postacią z tej popularnej produkcji jesteś?Lista Niesamowity świat Gumballa znaków.. Pora to sprawdzić!. Niebieski Pomarańczowy Różowy Szary Biały Żółty Wszystkie inny Jaki jesteś?. Strona główna; Popularne; .. Jaką postacią z Gumballa jesteś?. Czy czujesz się jak ptak w klatce?. Ale zastanów się.. Jaka przygoda z filmu "Luca" spotka Cię w wakacje?. Ludzie cenią sobie twój autorytet..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt