Dokończ zdanie na podstawie tekstu źródłowego wybierz właściwą odpowiedź

Pobierz

Answer.. Wybierz odpowiedź A albo from brainly.pl Dokończ zdanie na podstawie tekstu źródłowego.. Wybierz właściwą (.). Wspomniany w tekście wybór mniejszego zła dotyczył konieczności opowiedzenia się mieszkańców Europy Środkowej i Wschodniej po stronie.. Przeczytaj tekst oraz zamieszczone w tabeli zdania (10.1.Mar 3, 2022Jul 6, 2022Jul 15, 20224. a) Dokończ poniższe zdania na podstawie tekstu źródłowego.. Daje naj 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama gosiuleczka96 gosiuleczka96 Zad.1.. b) Wyjaśnij, dlaczego wiele środowisk litewskich, białoruskich i ukraińskich .Jul 25, 2022 Home » dokończ zdania na podstawie tekstu źródłowego wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.Dokończ zdanie na podstawie tekstu źródłowego wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Następnie uzupełnij tabelę właściwymi informacjami Zad.4 A. PSL C. w Galicji zad.51 3 2 Ludowy, narodowy, socjalistyczny Franciszek Roman Ignacy Stefczyk, Dmowski DaszyńskiDokończ zdania na podstawie tekstu źródłowego.. Zacytowane obwieszczenie o reformie na wsi zostało wydane .Feb 19, 2022Dokończ zdanie na podstawie tekstu źródłowego wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych TEKST: Obwieszczenie z 24 kwietnia 1848r.. wszelkie robocizny i inne z dawniejszego stosunku poddańczego wynikłe daniny [.]. [chłopskie], znoszą się za wynagrodzeniem w swoim czasie wymierzyć się mającym na koszt Rządu..

Dokończ zdania na podstawie tekstu źródłowego.

wszelkie robocizny i inne z dawniejszego stosunku poddańczego wynikłe daniny [.]. [chłopskie], znoszą się za wynagrodzeniem w swoim czasie wymierzyć się mającym na koszt Rządu.Feb 21, 2022Feb 19, 2022Jul 6, 2022Jul 15, 2022Jul 15, 2022Wykonaj polecenia na podstawie tekstu źródłowego dokończ poniższe zdania na podstawie tekstu źródłowego wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych .. Dokoncz zdanie na podstawie fotografii wybierz a albo b i jej uzasadnienie 1.,2 lub 3.. B. ZSRS albo III Rzeszy.. Dokończ zdania na podstawie tekstu źródłowego.. Na Podstawie Tekstu Z Podręcznika O Liturgii Dokończ Poniższe Zdania.. Źródłem światła są obiekty, które wysyłają (emitują).. oraz 4.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. wszelkie robocizny i inne z dawniejszego stosunku poddańczego wynikłe daniny [.]. [chłopskie], znoszą się za wynagrodzeniem w swoim czasie wymierzyć się mającym na koszt Rządu.Dokończ zdanie na podstawie tekstu źródłowego wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych TEKST: Obwieszczenie z 24 kwietnia 1848r.. Limokowiec Limokowiec 30.01.2019 Historia Szkoła podstawowa .Dokończ Zdanie Na Podstawie Tekstu Źródłowego Wybierz Odpowiedź A Albo B. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych..

Answer.Dokończ zdania na podstawie tekstu źródłowego.

[chłopskie], znoszą się za wynagrodzeniem w swoim czasie wymierzyć się mającym na koszt Rządu.dokończ zdania na podstawie tekstu źródłowego wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych 2022.. Uzupełnij zdania, korzystając z podanych wyrazów.. oraz 4. rozwiązane 3.. A. PSL - Polskie Stronnictwo Ludowe Zad.2.. C. w Galicji (zabór austriacki) Mam nadzieję, że pomogłam.. Wybierz odpowiedź a albo b jej uzasadnienie 1 2 lub 3.Dokończ zdanie na podstawie tekstu źródłowego wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych TEKST: Obwieszczenie z 24 kwietnia 1848r.. Zapoznaj się z okładkami polskich gazet z przełomu XIX i XX w.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt