Co wydarzy się w na wspólnej

Pobierz

Sławek znów ratuje Tatianę z opresji.. Jak atrakcyjna femme fatale wykorzysta uległość swojego wspólnika?W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.. "Na Wspólnej" w TVN.. Już niedługo w Na Wspólnej Ewa nie zniesie presji i oskarżeń.. Na Wspólnej (3472) Sławek zawiadamia Igę, że odkryli nielegalne kasyno.. Nowi bohaterowie, nowe związki i nowe intrygi.. On będzie załamany, a ona zacznie źle się czuć.. Zrobi to na złość Beatce.. Podetnie sobie żyły, a Ostrowski w ostatniej chwili zorientuje się, że .. A w nowym sezonie, jeszcze bardziej niż dotychczas, spróbujemyzaskoczyć naszą młodszą widownię!". Wygląda na to, że Brzozowski całkowicie stracił dla niej głowę.. Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić, że jesienią serial "Na Wspólnej" nie będzie miał sobie równych!Aug 26, 20216 days ago5 days agoAug 24, 2022Na Wspólnej (3473) Paula błaga męża, żeby wykorzystał swoje znajomości, by odwołać decyzję o skierowaniu jej na obserwację psychiatryczną po próbie samobójczej.. A w nowym sezonie, jeszcze bardziej niż dotychczas, spróbujemyzaskoczyć naszą młodszą widownię!". Dzięki wygodnej budowie strony możesz śledzić wszystkie wydarzenia w serialowym światku lub skupić się tylko na wybranych tytułach.. W 3068. odcinku "Na Wspólnej" po kolejnej kłótni z ojcem Daria postanawia zostać na noc u Adama..

Co wydarzy się w 3079. odcinku?

Poczuje się winna i pewnego dnia po prostu postanowi odebrać sobie życie.. W 2531 odcinku "Na Wspólnej" ta myśl ich przerazi.. Na Wspólnej, odcinek 3495: Emil oświadczy się Marioli!. Namysłowski się zgadza, ale stawia jeden warunek: mają spać osobno.. W "Na Wspólnej" Smolny ( Łukasz Konopka) i Adrian ( Piotr Jankowski) kłócą się w pracy.. Po wszystkim Basia jest wściekła na Krzysztofa i na przekór mężowi, umawia się z coachem - zamierza nadal z nim współpracować.. Obiecuje nigdy jej nie opuszczać.Oct 13, 2021Już niedługo Ilona (Anna Samusionek) dowie się, że choruje na białaczkę!. Jej nowy klub fitness może niedługo zostać zdemolowany przez osiłków z mafii, którym Warski (Radosław Krzyżowski) wisi pieniądze!. Oct 6, 2021Najświeższe i bardzo istotne serialowe nabytki to m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki.. Mąż Basi zarzuca koledze plagiat i niszczy jego profesjonalną prezentację.. Weronikę odwiedza klientka Sabina, która pokazuje jej ślady pobicia przez męża.. Na domiar złego, w 2411 odcinku serialu "Na Wspólnej" zostanie niemalże całkowicie sama ze swoim problemem.Basia i Smolny o krok od ślubu, Zdybicka w ciąży z Maksem, Zuza i Kamil tracą Ulę, Marta na życiowym zakręcie, a u Kingi i Michała dramat dziecka… "Na Wspólnej" jesienią wielkie zmiany!.

Śledczy zamierzają obserwować dom gry.Na wspólnej.

Roztocka radzi bizneswoman wykonanie obdukcji.. Zobacz też: Kinga zniknie z życia Michała, bo jego kochanka jest w ciąży W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Ola i Klaudia będą sobie coraz bliższe.Sprawdź, co się wydarzy!. Ma w swoich rękach nie tylko pulę udziałów Bud-Maksu, ale również i Michała (Robert Kudelski).. W związku z emisją 3000. odcinka serialu "Na Wspólnej" producenci wraz z aktorami przygotowali dla widzów wyjątkowy prezent.. Odchodząca ze stanowiska Kolenda namawia Arka na udział w konkursie na .Izabela (Anna Korcz) wpakowała się w prawdziwe tarapaty.. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie?. […]Sep 14, 2022Basia i Smolny o krok od ślubu, Zdybicka w ciąży z Maksem, Zuza i Kamil tracą Ulę, Marta na życiowym zakręcie, a u Kingi i Michała dramat dziecka… "Na Wspólnej" jesienią wielkie zmiany!. W 2244 odcinku nowa koleżanka Zimińskiej pocałuje ją, a ona nie zaprotestuje!. Nowi bohaterowie, nowe związki i nowe intrygi.. Widzowie dorastali z naszymi bohaterami - Asia Jabłczyńska, Kazio Mazur, Kuba Wesołowski, to są postaci, które zaczynały tutaj grać mając 17 lat, a dzisiaj są już dorosłymi ludźmi.Co wydarzy się w 2244 odcinku "Na Wspólnej"?.

Uchylmy rąbka tajemnicy.Co wydarzy się w 2165 odcinku "Na Wspólnej"?

Ostrowski wraca do pracy.. Po czułej rozmowie z mężem pójdzie do wanny, z której nie wyjdzie już o własnych siłach.. Dzieje się tak ze względu na różnorodną tematykę wątków prezentowanych w "Na Wspólnej".. Co nas czeka w nowym sezonie?. W "Na Wspólnej" Ola ( Marta Wierzbicka) wpadła w oko Klaudii (Julia Tremcecka)!. Nalepa ulega jej namowom, nie przeczuwając kłopotów.. Okazuje się, że w jego szpitalu zmieni się dyrektor.. Jest nim epizod musicalowy, w którym aktorzy dadzą popis swoich wokalnych umiejętności w specjalnie skomponowanych i napisanych na tę okazję utworach.Aug 4, 2021NA WSPÓLNEJ CO SIĘ WYDARZY - wiadomości, informacje - Super Express NA WSPÓLNEJ CO SIĘ WYDARZY Na Wspólnej, odcinek 2531: Anastazja źle znosi ciążę Anastazja (Karolina Bacia) i Tomek (Krzysztof Chodorowski) wkrótce zostaną rodzicami.. - zapowiadają twórcy serialu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt