Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam iz powrotem pdf

Pobierz

Część 1.. 5.Co nowego doznal podczas wyprayw?Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLiteratura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomosci lektury.. Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem".. Bohaterem książki jest Bilbo Baggins, zadowolony z siebie i unikający wszelkich kłopotów hobbit, którego życie zmienia się gwałtownie, gdy wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami wyrusza na wyprawę, aby odzyskać skradziony skarb.Rezygnujemy z ławek, krzesełka układamy tak, jak na sali konferencyjnej.. Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. STRONA 3.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R TolkienaHobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

Tolkiena?Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.

11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. « poprzednia publikacja.. zas odpowiedzi do pytan - po 60 sekund.Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" | tekst nr 23155.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test zawiera 30 pytań.. Rozwiąż test!Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie użytkownika monkiegomery • Data dodania: 22 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomosci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!.

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Gdy jednak wpadli na polane, na ktorej ucztowaly lesne elfy, nagle wszystko gaslo i cichlo, aStreszczenia książki ''Hobbit czyli tam i z powrotem''.. Jaki był cel podróży ?a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijTEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test: Wargowie to gatunek: a) wilków b) pająków c) goblinów d) orłów Rozwiązanie - Rivendell było położone na terenie: a) Gór Mglistych b) Żelaznych Wzgórz .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. 0%Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE Wpewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. TOLKIEN Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) STRONA 2.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą..

Nie była to szka- radna, brudna ...Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

Tolkiena.. Udostępnij.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Tolkien'a.. Edukacja » Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Test - wiedza o hobbicie.. Lektury 4 lata temu.. następna publikacja ».. 308 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychNotatki z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" John Ronald Reuel Tolkien Elementy Êwiata przedstawionego • czas akcji: magiczny i legendarny, zdarze-nia rozgrywajà si´ w ciàgu jednego roku: od ostatniego dnia kwietnia do pierwszych dni maja nast´pnego roku • miejsce wydarzeƒ: Hobbiton, jaskiniaHobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Mieszkal w poblizu pagorka.. Lektura szkolna - utwór literacki lub inny utwór kultury objęty wykazem lektur zawartym w aktualnym rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Tolkien).. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Przesłano: 2014-05-06.Discriminação /z/ Test.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Sulejówek.. Napisz do nas.. 5 Streszczenie Bohaterem powieści jest Bilbo Baggins tytułowy hobbit, istota kochające spokój i domowe zacisze..

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.

Skomentuj.. Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.Test jest króciutki i prosty.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Fonema z. Hobbit, czyli tam i z powrotem - informacje o postaciach Sortowanie według grup.. Dla fanów Hobbita.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Test - wiedza o hobbicie.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Nosily dlugie brody, kolorowe plaszcze z kapturami, a takze zlote pasy.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .4 Książki Tolkiena Hobbit czyli tam I z powrotem Władca Pierścieni Pan Błysk Listy Silmarillon Niedokończona Opowieści Łazikanty Drużyna Pierścienia.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Katarzyna Kalinowska.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Lektury 6 lat temu.. czytaj/ściągnij .. Test składa się z 12 pytań.. Tolkien..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt