Tekst nie mam nic co bym mógł tobie dać

Pobierz

Tak niegodny Twej łaski chylę skroń i znów prosić przychodzę Panie mój.. Nie mam nic co bym mógł Tobie dać, nie mam sił, by przed Tobą Panie stać.. Pomaż maścią leczącą oczy me .Nie mam nic, co bym mógł Tobie dać.Nie mam sił, by przed Tobą Panie stać,Puste ręce przynoszę przed Twój w niebie tron.. "Nie mam nic co bym mógł Tobie dać" w wykonaniu scholi młodzieżowej "KAMERTON" z parafii Miłosierdzia Bożego w Szczecinie pod kierownictwem Iwony Kacprzyk--M.. [Em G D A] Chords for "Nie mam nic co bym mógł Tobie dać" - VOX EREMI + schola z Wielgomłyn with song key, BPM, capo transposer, play along with guitar, piano, ukulele & mandolin.3 days agoWyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.. Nie mam nic, co bym mógł Tobie dać, nie mam sił, by przed Tobą, Panie stać.. Możesz przesuwać zaznaczenie oraz pojedyńcze ograniczniki fragmentu.. 3.Nie mam nic, co mógłbym Tobie dać Nie mam nic, co mógłbym Tobie dać i nie wiem, jak iść, żeby już nie gubić się /x2 Więc serce swe oddaję, nie pragnę nic tylko łaski (Twej) /x2 W nadziei, że Ty jesteś tu przychodzisz, by nam dodać sił Wersja do wydruku Akordy1.. Po trzech browarach to ryczą ze śmiechu tu wszyscy i limo pod okiem.. Nie mam nic co mógłbym Tobie dać, I nie wiem jak iść, żeby już nie gubić się..

Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTubeNie mam nic co bym mógł tobie dać - Tekściory.pl - sprawdź tekst, tłumaczenie twojej ulubionej piosenki, obejrzyj teledysk.

Nie mam nic co bym mógł Tobie dać, nie mam sił, by przed Tobą Panie stać.. Tobie chcę ofiarować życie me.. Nie mam sił by przed Tobą Panie stać.. :Puste ręce przynoszę D D6 D7 Przed Twój w niebie tron, G g Manną z nieba nakarm duszę mą.. Choć zero pojęcia w tych sprawach, już wtedy powoli myślałem o Tobie.. : Puste ręce przynoszę.1.. Pomaż maścią leczącą rany me, Spraw, by język też przemówić chciał.. Manną z nieba nakarm duszę mą.. Wersja do wydruku Akordy D D7 e 1.. Moje serce w ofierze Jezu weź.Nie mam nic co bym mógł Tobie dać, Nie mam sił, by przed Tobą Panie stać.. Więc serce swe oddaję Ci.. Puste ręce przynoszę przed Twój w niebie tron, Manną z nieba nakarm duszę mą.. / Puste ręce przynoszę przed Twój w niebie tron, manną z nieba nakarm duszę mą.. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.. Pomaż maścią leczącą oczy me, spraw by język mój też przemówić chciał.. 4.Nie mam nic, co bym mógł Tobie dać 1.. GD Puste ręce przynoszę DD7 Przed Twój w Niebie tron.. Pomaż maścią leczącą oczy me, Spraw by język mój też przemówić chciał Puste ręce przynoszę przed Twój w niebie tron, Manną z nieba nakarm duszę mą.Nie mam nic co bym mógł Tobie dać D e Nie mam sił by przy Tobie Panie stać G D Ref.. Nie mam nic, co bym mógł Tobie dać.Nie mam nic co bym mógł Tobie Panie dać, nie mam sił by przy Tobie ,Panie trwać..

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym.Znajdź tekst utworu Grammatik - Nie Mam Czasu / List Do Ciebie i wyszukaj Grammatik.

Wykonawcy; Rankingi; Zaloguj się Wykonawcy Ranking Interia .. Nie zabraknie mi nigdy chleba Nie zabraknie mi nigdy chleba CeTekst piosenki i chwyty na gitarę.. Nie mam sił, by przed Tobą, Panie, stać.. W jaki sposób dziękować Tobie mam, że mi ufasz i strzeżesz w każdy czas.. Manną z nieba nakarm duszę mą.. Puste ręce przynoszę przed Twój w Niebie Tron D G g Manną z Nieba nakarm duszę mą / 2x D A D 2.. Nie pragnę nic, tylko łaski Twej.IMG_20191026_113447 (Copy) (2) IMG_20201124_181541.. Nie mam nic, co bym mógł Tobie dać.. Zaznacz fragment piosenki.. Puste ręce przynoszę przed Twój w niebie tron.. Pomaż maścią leczącą oczy me, spraw by język mój też przemówić chciał.. Puste ręce przynoszę przed Twój w Niebie tron, manną z Nieba nakarm duszę mą.. W jaki sposób dziękować Tobie mam, że mi ufasz i strzeżesz w każdy czas.. Manną z nieba nakarm duszę mą.. Tak niegodny Twej łaski chylę skroń i znów prosić przychodzę Panie mój.. W jaki sposób dziękować Tobie mam, że mi ufasz i strzeżesz w każdy czas.. Nie mam nic co bym mógł Tobie dać, D h e A Nie mam sił by przy Tobie, Panie, stać.. Tak, ten, co był kamienicą, i widzą sąsiedzi nas ze wszystkich okien.. : Puste ręce przynoszę przed Twój w niebie tron.. Nie mam nic, co bym mógł Tobie dać Nie mam nic, co bym mógł Tobie dać DA Nie mam sił, by przed Tobą Panie stać.. Po zaznaczeniu możesz odsłuchać fragment oraz dodać wyciszanie.Dzieci, młodzież i rodzice na rozpoczęcie roku szkolnego śpiewają w Rypinie pieśń Nie mam nic, co bym mógł Tobie dać Parafia Ewangelicko-Augsburska we Włocławku - Nie mam nic, co bym mógł Tobie daćTekst piosenki Ciebie szukałem.. Nie mam sił by przed Tobą Panie stać.. Zaznaczenie podświetli się na czerwono.. Puste ręce przynoszę przed Twój w niebie tron.. [Zwrotka 1] Z początku była tam ławka i trzepak i paru ziomali pod blokiem.. / Puste ręce przynoszę przed Twój w niebie tron.. Wykonanie Utworu: Puste ręceNie mam nic co bym mógł Tobie dać.. Więc serce swe oddaję Ci.. Ref: Puste ręce ….. Nie pragnę nic, tylko łaski.. Nie mam nic co bym mógł Tobie dać.. Pomaż maścią leczącą oczy me Spraw, by język mój też przemawiać chciał.. Manną z nieba nakarm duszę mą..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt