Testy do lektury tajemniczy ogród

Pobierz

PoczekalniaRankingWywiadyFacebookInstagramSnapchat.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!14.. 3.Charakterystyka Mary i Colina 4.Rola przyjaźni w życiu bohaterów 5.Najciekawszy fragment powieści 6.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro.. :) Pozdrawiam wszystkich, którzy to czytali.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód …Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Odkrycie tajemnicy Colina, Mary i Dicka przez Bena.. Opowiadania 6SzukajDodajZaloguj.. 20.Najbardziej kompletny test z lektury Tajemniczy ogród jaki znajdziesz w sieci.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary …Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Zawiera 11 pytań.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Tajemniczy ogródTest :Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. 1.Kto napisał list do pana Cravena?. 5 lat temu.. pytanie 1 z 10.. Jak miał na imię brat Marthy?. Gdzie wychowywała się Mary?. Pragnął sam pokazać ojcu , że jest już zdrowy i może biegać jak inne dzieci..

Test z lektury Tajemniczy ogród.

Ma formę pytań otwartych.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett [Całość Audiobook]Przygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, poszukujesz pełnych wersji książek, tradycyjnych.Lektura tajemniczy ogród na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Mary nazwala swoj ogrod tajemniczym.Test ze znajomosci lektury "Tajemniczy Ogrod" autorstwa Frances …Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Dlaczego jeden z ogrodów w posiadłości był zamknięty?. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych …Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród.. Ten test jest pomocny, jak ktoś sobie chce coś powtórzyć.. Chciał się …4.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Porządkowanie ogrodu przez dzieci.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. a) Anglia b) Indie c) Francja 2) Kto powiedział Mary o …Przygotowania do Festiwalu 2.0; Gra z lektury "Lassie wróć" W świecie wierszy Tuwima; Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Quiz z lektury "Ten obcy" Quiz z …z lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Sprawdź .. Wejście.. Idąc za głosem trafiła do pokoju Colina..

"Tajemniczy …Test z lektury Tajemniczy ogrod.

Tagi dla tego testu: nauka,myśleniePowiązane z testem z Tajemniczego ogrodu.. Test wiedzy …Społeczność.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Przygotowanie do sprawdzianu.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Tajemniczy ogród, które mogą Ci się przydać do powtórki.6.. 2.Opis ogrodu.. 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.Test z lektury "Tajemniczy ogród".. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd …Fajna lektura.. Witaj na stronie Quizz.pl.. 1) Podaj nazwę kraju, w którym urodziła się Mary Lennox?. Odpowiedz na pytania jednym …1.Historia rodziny Cravenów.. Ile było pomieszczeń …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ prosze o test z lektury kl 5 Tajemniczy Ogród pierruszka345 pierruszka345 04.01.2016 Polski Gimnazjum …Test.. Gdzie znajdowało się wejście do …"Tajemniczy ogród" - test 1.. Zawiera wszystkie powyższe …Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: …Jak dobrze znasz lekturę ,,Tajemniczy Ogród" ?. Tajemniczy ogród - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Tajemniczego ogrodu.. Pewnej nocy obudził ją płacz.. Lektury obowiązkowe Lektury uzupełniające .Test z lektury Tajemniczy ogród..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt