Jak napisać wirusa w notatniku

Pobierz

więc można spróbować to jakoś zautomatyzować: mIRC script to trzeba .Witam!. 39225 Trwa czasJak zrobić wirusa JAVA /Exploit.bes w notatniku?. np do suuwania jakis plikow systemowych.dzieki z gory:) jeli mozecie to napiszcie mi .Kiedyś pisałem program w .Jak napisać wirusa w Notatniku krok po kroku: Autor .. jak napisac wirusa w notatniku zeby dzialal w windows xp professional?. Do tej pory krąży opinia, że prawdziwi programiści piszą kod w Notatniku.. >>a.reg regedit /s a.reg dir >nul del a.reg >nul i zapisujemy to jako wirus.bat tak jak podaliśmy.. Zarejestruj się >> gospodarze.. Na początek pokaże jak zrobić bardzo prosty program który po otwarciu otworzy wpisaną strone www Zaczynamy : Otwórz Notatnik i wklej , lub wpisz do niego poniższy kod: @echo off start Następnie zapisujemy w następujący sposób : klikamy na Plik potem klikamy na Zapisz jako.-----ROZWIŃ-----Witam Was bardzo serdecznie!. 2013-03-27 14:35:43 Jak zrobić program w notatniku ?. To już drugi odcinek z programowania!. Tworzymy notatnik 2.. Chodzi o wygląd ostrzeżenia oraz jego przyciski.Można też umiescić wirusa na stronie i napisać że to jest wirus.. Jak napisać aplikację uruchamiającą dowolny program.. Cóż, jeśli wiesz, jak napisać program na tym lub innym języku, Notatnik wystarczy, ale specjalistyczne środki lepiej.. 2012-07-12 08:39:04 Jak zrobić stronę html w notatniku ?.

Jak napisać wirusa w notatniku[TUTORIAL] Wasza ocena.

czy moglby mi ktos podac jakies ciekawe komendy?. Tzn. nie wirusa tylko plik wsadowy systemu to ejst ,a le chodzi mi o coś na skztałt wirusa.. Jak zrobić kawał rodzeństwu na kompie.. Napisz w nim: Msgbox"Treść errora",nr.errora,"Tytuł errora" np. Msg"Masz wirusa!. Odpowiedzi , które będą typu wujek google się kłania minusuję na google nie mogę niczego znaleźć .. Zapraszam do oglądania!Teraz Już jak umiecie zapisywać wirusa itp.To podam teraz tylko gotowe kody do wklejenia w notatnik Zawieszenie komputera @echo off rundll32 user,disableoemlayer Wyłączenie komputera @echo off rundll32 krnl386.exe,exitkernel Wyłącz myszkę @echo off rundll32 mouse,disable Wyłącz mysz i klawiature @echo off rundll32 mouse,disableJak napisać wirusa w Notatniku krok po kroku (*.bat) Dzięki temu artykułowi napiszemy proste wirusy w Notatniku Na poczštek pokaże jak zrobić bardzo prosty program który po otwarciu otworzy wpisanš strone www Zaczynamy : Otwóż Notatnik i wklej , lub wpisz do niego poniższy kod: @echo off start [link widoczny dla zalogowanych]tak jak koledzy wyżej mówią, musisz się nauczyć programować.Jak masz takie podejście do sprawy to nie wróżę ci dobrej przyszłości w pisaniu wirusów.Musisz umieć programować i mieć spore doświadczenie w tym.Przyznam że sam od dłuższego czasu programuję w C++ ale wątpię bym był w stanie napisać wirusa.Ucz się ,potem kombinujJak napisać "wirusa" w notatniku..

Jak tworzyć wirusy w notatniku - przydatne komendy.

Dobra zabawka ;] Lekarstwo na niego to: 1. a trzeci trik pokaże wam jak zrobić dowolną ilość folderów.Aby napisać program w Pascalu lub w dowolnym innym popularnym języku tego czasu.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-02-21 20:25:00Tytuł.. Działanie dowolne, tylko bez pprzesady, nie chce uszkodzić komputera jakoś bardz, tylko go np. spowolnić albo zirytowac .Napisałem tutaj dokładną instrukcje zrobienia prostego errora w Windowsie: 1. np do suuwania jakis plikow systemowych.dzieki z gory:) jeli mozecie to napiszcie mi na mojego mail.. można też używać IRCa.. Jak wejść na server FTP za pomocą Explorera.. Dodany wpis do rejestru będzie uruchamiał wirusa przy każdym włączeniu kompa można zamknięcie systemu wyłączyć tą komendom : ----- shutdown.exe -aHej, W tym poradniku pokażę wam jak napisać prostego wirusa, który przestraszy waszych znajomych.. 2014-03-21 21:47:12 Gra w notatniku bat 2016-10-28 18:29:09[Cyt. wikipedia] Keylogger (ang. "key" - klawisz, "logger" - rejestrator) - rodzaj oprogramowania lub urządzenia rejestrującego klawisze naciskane .Proszę o pomoc i pozdrawiam!Jak napisać wirusa w Notatniku krok po kroku Idź do strony Poprzedni 1, 2, 3,. jak napisac wirusa w notatniku zeby dzialal w windows xp professional?. ===== W tym filmie zaprezentuje wam jak zrobić sztucznego i nieszkodliwego wirusa.Można go zrobić nawet w Notatniku , więc ..

Social Media Instagram - ...Jak napisać wirusa w notatniku?

Filmik ma charakter edukacyjny!. ",1,"Error" Teraz temat dotyczący tego "nr.. ale to wszystko zajmuje troche czasu .. (Oczywiście nie obraże się jeśli poda ktoś inny sposób) Nie chodzi o takie bardzo rozbudowane wirusy, ale też nie o całkiem banalne.. Pokażę jak zrobić dwa typy wirusów!. 2013-03-03 14:45:32Wirus tworzy swoją kopie w %windir% pod nazwą Win_Services.bat dopisuje się do rejestru i włącza przy każdym uruchomieniu kompa.. .Filmik przedstawi 3 sposoby na ciekawe triki w notatniku używając rozszerzenia ''bat''.. wtedy napewno zjawią się jakieś osoby które bedą chciały zrobić komuś głupi żart w ten sposób go rozprzestrzeniając.. Najnowsze filmy.Teraz Już jak umiecie zapisywać wirusa itp.To podam teraz tylko gotowe kody do wklejenia w notatnik Zawieszenie komputera @echo off rundll32 user,disableoemlayer Wyłączenie komputera @echo off rundll32 krnl386.exe,exitkernel Wyłącz mysz @echo off rundll32 mouse,disable Wyłącz mysz i klawiature @echo off rundll32 mouse,disable rundll32 .Jak napisać plik w takim rozszerzeniu jak w temacie żeby otwierał dalsza pliki Próbowałem z plikiem .inf ale nie wyszło cry Pierwszym trikiem będzie "matrix'owy notatnik", drugim otwieranie za pomocą notatnika dowolnych programów, folderów, zdjęć itd.. Nazwij go jak chcesz i zapisz też gdzie chcesz..

Dzisiaj Wam zaprezentuję j...Pisanie wirusów w notatniku.

W lini komend wpisać "shutdown.exe -a" 2.Potrzebuje zrobić gre w notatniku z rozszeżeniem bat, pomoze ktoś ?. 239 Widzów.. czy moglby mi ktos podac jakies ciekawe komendy?. A cały dowcip polega na tym że włączasz kompa a wirus po upływie 2minut kompa wyłącza i tak w kółko!. Wystarczy tylko napisać przedstawione w filmiku komendy w notatniku, zapisać plik w formacie .bat i podrzucić znajomym na przykład w załączniku w e-mailu.Jak zrobić złośliwy program/wirusa (notatnik, batch) Najlepiej w bat.. [PORADNIK] Jak napisać sztucznego wirusa Na pewno każdy z nas ma wroga,którego nie lubi.Możemy mu zrobić psikusa tworząc sztucznego wirusa na komputerze.Jest to plik,który po otworzeniu za kilka minut wyłączy nam komputer.Jednak nie jest on groźny.UWAGA!Jak napisać wirusa który włącza konkretny plik Poradnik dodany przez: goodgod261 197545 4.35Jak napisać mega wirusa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt