Piosenka niepokonani tekst

Pobierz

Zobacz słowa utworu Wpadnij w moje ręce wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. Świat jest wasz, zwycięstwo celem Każdy z was jest naszym bohaterem Do boju chłopaki, cała Polska z wami Białoczerwoni - niepokonani!. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności .Wiesz znalazłem lepszy świat Tam nie będziesz się już bać Tam inaczej płyną dni Jeśli chcesz pokaże ci Zostaw wszystko tak jak jest Nic nam nie potrzebne jest Tylko cicho zamknij drzwi Uciekniemy ja i ty Zabierz mnie na drugi brzeg chcę być przy Tobie Za Ciebie oddam życie me, nie boję się Zabierz mnie daleko gdzieś, wszystko mi jedno,Dopóki miłość nie złowi nas W korowodzie zmysłów możemy trwać Niepokonani Nim się ogień w nas wypali Nim ocean naszych snów Łyżeczką się odmierzyć da Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Niepokonanym Wśród tandety lśniąc jak diament Być zagadką, której nikt Nie zdąży zgadnąć nim minie czas Interpretacja piosenki Tekst stworzył (a) Katarzyna SudołNiepokonani - Perfect zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. 1 976 674 tekstów, 18 145 poszukiwanych i 365 oczekujących .Niepokonani, śpiewnik.eu to zbiór tysięcy tekstów piosenek wraz z akordami gitarowymi.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Tworzy plik PDF..

Do boju chłopaki, cała Polska z wami Białoczerwoni - niepokonani!

Spotkałem Ciebie wtedy tylko jeden raz Widziałem w Twoich oczach nieba słońca żar I kiedy już poczułem smak Twych słodkich ust Chciałem zatrzymać je byś tak została tu A teraz chcę więcej, więc kochaj całym sercem Pozostań na zawsze, nie odchodź, zostań skarbie[Tekst piosenki "Niepokonani"] [Zwrotka 1] Gdy emocje już opadną Jak po wielkiej bitwie kurz Gdy nie można mocą żadną Wykrzyczanych cofnąć słów Czy w milczeniu białych, haniebnych flag Zejść z.Niepokonani - TEKST PIOSENKI Gdy emocje już opadną Jak po wielkiej bitwie kurz Gdy nie można mocą żadną Wykrzyczanych cofnąć słów Czy w milczeniu białych haniebnych flag Zejść z barykady Czy.Niepokonani - Nasz najlepszy czas - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Strona główna Rejestracja Regulamin Kontakt Teksty Piosenek » Login » Hasło Zapomniałem hasła.. Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Niepokonani.Dopóki płynie nasza krew, dopóki Ciebie mam, Ty mnie Nikt nie pokona nigdy nas, nie maja szans, nie mają szans I odpłyniemy kiedyś razem W ta ostatnia podroż do gwiazd Niepokonani na pewno już zawsze na pewno Bo wiesz, za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas Tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iśćTekst piosenki: Wiesz znalazłem lepszy świat Tam nie będziesz się już bać Tam inaczej płyną dni Jeśli chcesz pokaże ci Zostaw wszystko tak jak jest Nic nam nie potrzebne jest Tylko cicho zamknij drzwi Uciekniemy ja i ty Zabierz mnie na drugi brzeg chcę być przy Tobie Za Ciebie oddam życie me, nie boję się Zabierz mnie daleko gdzieś,Tekst piosenki: "NIEPOKONANI" Ref..

ZGŁOŚ SIĘ ...Niepokonani - Wpadnij w moje ręce - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.

(C) 1997 Universal Music Polska Dopóki miłość nie złowi nas W korowodzie zmysłów możemy trwać Niepokonani Nim się ogień w nas wypali Nim ocean naszych snów Łyżeczką się odmierzyć da Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Niepokonanym Wśród tandety lśniąc jak diament Być zagadką, której nikt Nie zdąży zgadnąć nim minie czas Dodaj interpretację do tego tekstu » Historia edycji tekstuNiepokonani - tekst piosenki Autor: Andrzej Nowicki (muzyka), Bogdan Olewicz (słowa) Rok powstania: 1990 Kompozytor: Wykonanie oryginalne: Inne wykonania: Albumy, na których znalazł się utwór: RMF FM Najlepsza Muzyka Po Polsku, RMF Najlepsza Muzyka Po Polsku (Edycja.. Tagi: perfectPłyniemy przez wielki Babilon Dopoki miłość nie złowi nas W korowodzie zmysłów możemy trwać Niepokonani Nim się ogień w nas wypali Nim ocean naszych snów ŁYżeczką się odmierzyć da Trzaba wiedzieć kiedy ze sceny zejść Niepokonanym Wśród tandety lśniąc jak diament Być zagadką, ktorej nikt Nie zdąrzy zgadnąć nim minie czas Pobierz PDF Kup podkład MP3Sprawdź słowa piosenki Niepokonani Grupa Trzymająca Ster, zobacz teledysk.. Liczba tekstów: 10093 Wykonawców: .. Perfect - Niepokonani dodał: kuba czytano: 12913 razyMusic video by Perfect performing Niepokonani..

... Poszukiwane teksty; Soundtracki; Rankingi; Użytkownicy; Teksty piosenek > N > Niepokonani > Nasz najlepszy czas.

Kliknij, aby otworzyć okienko bez reklam, bez dodatków, z treścią gotową do wydruku!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt