Uzupełnij dialog pytaniami wpisując w luki właściwe litery

Pobierz

Spośród wyrazów w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1-3.. A. głowy B. szyi C. klatki piersiowej D. brzucha E. grzbietu 1. umożliwiają ruch ramion, łopatek, żeber, pomagają zachować pionową postawę .. Wpisz odpowiednie litery (a-h) w luki (1-8).. Ciepło właściwe oleju 1840J/kg·°C Answer.. Zakreśl właściwe litery.. Dziecko ma do dyspozycji wyrazy (do wycięcia lub wymienione przy tekście).. to nauka badająca działalność człowieka, od momentu wynalezienia pi - Pytania i odpowiedzi - Historia.. Wpisz w kratki właściwe litery: A, B lub C.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij luki.. Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).Przeczytaj tekst.. uzupełnij dialog podanymi pytaniami 2010-05-23 15:30:19; .. Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Wpisz we właściwe miejsca litery odpowiadające czynnikom lokalizacji zakładów przemysłowych oraz cyfry odpowiadające - Pytania i odpowiedzi - Geografia .. (Cała treść dialogu, z uzupełnionymi lukami, została skopiowana do odpowiedzi.). × .Przeczytaj dialog.. 1 It's twenty past twelve.9.Uzupełnij dialog, wpisując w luki (1-3) odpowiednie wyrazy z ramki.. Remember….Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens..

...Uzupełnij dialog podanymi zdaniami, wpisując właściwą literę.

Wpisz litery A-E w luki 7.1.-7.4.. Uwaga!. Przeczytaj tekst.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Adrenalina wydzielana przez nadnercza (zwalnia/ przyśpiesza) pracę serca.. 4 My granddad at home in this picture.. 3 Sprawdzian Czytanie 7 Przeczytaj teksty 1-3 i zdecyduj, o czym jest .Podkreśl w każdym nawiasie właściwe określenie.. Ćwiczenia są na dwóch poziomach trudności: 1. dobierz słowa, by uzupełnić luki - ćwiczenie łatwiejsze.. Aleksander Fredro w Zemście używał dziewiętnastowiecznej polszczyzny Sprawdź czy rozumiesz znaczenie słów W diagram wpisz wyrazy z ramki.2 Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Rejestracja.. Logowanie.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w luki podane wyrazy w odpowiedniej formie.. litery a-f.No.. Książki Q&A Premium.. i. Einverstanden?Uzupełnij dialog podanymi pytaniami.. Uzupełnij dialog podanymi pytaniami.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo.. Historia - szkoła podstawowa..

Uzupełnij dialog podanymi pytaniami.

Uzupełnij luki 1-5 słowami z ramki big legs nose Answer.. Uzupełnij luki w dialogu zdaniami z tabeli.. Question from @Asiaasia656565 - Gimnazjum - Język angielski .. aby 2kg oleju lnianego o temperaturze 20°C ogrzać do temperatury 60°C.. Wpisz w luki odpowiednie litery.. Dopasuj słówka z ramki i wstaw je w odpowiedniej formie.. Asiaasia656565 April 2019 .. Z pomieszanych liter utwórz wyrazy i uzupełnij .. Uzupełnij luki, wpisując właściwe odpowiedzi.. Zakreśl Yes lub No.. Wpisz w luki (1-9) odpowiednie litery (a-i).. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Spójrz na obrazki i przeczytaj zdania.. Of .6 Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij dialog podanymi poniżej zdaniami.. Obok liter wpisz właściwą cyfrę.. Ania: I know , I can make a list.Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Wpisz odpowiednie litery (a-h) w luki (1-8).. Uwaga: jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij dialog, .Uzupełnij dialog pytaniami o wiek.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) w każdą lukę.. Pierwsza litera każdego słowa została podana.Dialog ma się składać z 8 - 10 zdań (np: 4 zdania mówi klient , 4 sprzedawca, na zmianę) proszę o. Uzupełnij dialog wyrazami i wyrażeniami podanymi w ramce: "a, some, an, any, a lot of, many, much, a lot of , some, any " Mum : We need to go shopping..

f.2 Uzupełnij dialog, wpisując w luki wyrażenia z ćwiczenia 1.

Do 200 cm3 50% roztworu zasady sodowej o gęstości 1 5g/cm3 dodano 40; wstaw w luki przymiotniki utworzone od podanych wyrazow zadanie wykonaj w zeszycie uwielbiam; wpisz w luki odpowiednie określenia wybrane z ramki poniżej; pytamy o zwierzęta: kto czy coLuki należy uzupełnić w języku polskim.. Wpisz w luki podane wyrazy w odpowiedniej formie.Uzupełnij zdania, wpisując w luki właściwą formę czasownika to be.. dotyczące zachowującego u nich wymiany gazowej Wpisz w okienka właściwe literyUzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. HierRandell - W jakich pytaniach używa się "a" i a lot of; Popularne Lekcje.. W pierwszej połowie XVII w. w Rzeczypospolitej .Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 1.-3.. Przeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.C on the shelf..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt